CHAMBER COMPOSITE RAIL BB-110H21
  • Product Code: U2992
  • Delivery Time: 10 - 15 working days
  • Brand: Seqo
  • Model: BB-110H21
Loading...
Available Options
Composite railing, chamber with wood grain, model BB-110H21
Brand: Seqo Model: PEL-7
Aluminium Finishing Strip PEL-7 provides a clean, professional edge to panel and cladding installations. Properties High-quality aluminium construction Used to finish and protect exposed edges Lightweight and corrosion-resistant Dimensions: 2900 × 13 × 21 mm Weight: 0.6kg..
Compare this Product
Brand: Seqo Model: SPV 5-8
Brand: Seqo Model: L-99,5H29,5
Connector Model: L-99,5H29,5 For the Alupe model - 99,5H29,5..
Brand: Seqo Model: SP03
Seqo Decorative Profile SP03..
Brand: Seqo Model: S3/4T
The S3 / 4T overlay is used to support ceramic, concrete or stone tiles larger than 60 × 60 cm, 3 mm joint. An overlay is required for each bracket model. The brackets are not fitted with caps at the factory...
Brand: Seqo Model: PV6
Dimensions: 140 × 26 mm..